×


שירות פיתוח בינה מלאכותית בטאגו טריידר


אינטליגנציה מלאכותית | למידה עמוקה


בינה מלאכותית היא הגדרה רחבה מאוד ולא ממש יכולה להיות מופחתת לשתי מילים, ובכל זאת, מסיבה שיש הרבה גישות בינה מלאכותית, נעשה סדר מסוים ונציע שתי גישות עיקריות לעולם הבינה המלאכותית.

גישה אחת היא לתת למכונה את היכולות להציג ולהתנהג בהתנהגות אינטליגנטית השווה לזו של אדם, בעוד שחלק מפרויקטים של בינה מלאכותית למעשה מנסים לחקות התנהגות אנושית.

כמה גישות נוספות נקראות בדרך כלל בינה מלאכותית כבירה/חזקה/כללית , כאשר כאן מנסים להשיג התנהגות אינטלקטואלית טובה יותר מהמימוש הקוגניטיבי של אדם בהיבטים ספציפיים רבים.

אולי זה יפתיע אותך, אולי לא, אך אנו בחברת טאגו טריידר לא חושבים שמחשבים יכולים לחקות אדם או חיה בצורה מושלמת, ובוודאי שלא להיות טובים יותר מבני אדם כפי שרבים נוטים לחשוב.

הגישה האחרת לעולם הבינה המלאכותית נקראת בדרך כלל בינה מלאכותית חלשה/צרה.

עד היום פיתחה חברת טאגו טריידר מערכות בינה מלאכותית שאינן מונעות מ "חושים" או "מודעות" או "רגשות" כביכל.

לחץ כאן למידע נוסף על פרויקט TagoTrader® בו מיושמות חלק מן הטכנולוגיות הקנייניות של החברה.

חברת טאגו טריידר מתמחה בפיתוח מערכות לפיתרון שאלה ספציפית בזמן אמת או פתרונות מבוססי משימה, באמצעות בסיס נתונים ספציפי או מקורות אחרים של מידע דינמי בטווחים, כללים ורעיונות שהוגדרו מראש, ומספקים את היכולת לזהות דפוסים, או כל מטרה אחרת, על ידי תוכנת חיזוי אשר משתמשת באלגוריתמים של למידה עמוקה.

לסיכום, חברת טאגו טריידר תפעל בכל גישות פיתוח הבינה המלאכותית, בהתאם לדרישות הפרויקט של הלקוח.

כיום זה מאד ברור שעידן הבינה המלאכותית נמצא בפתח, מחשבים שומעים, רואים ומדברים - אנו מזמינים אתכם להשתמש בכוחות הבינה המלאכותית לצרכים העסקיים שלכם עם שירותי פיתוח הבינה המלאכותית של טאגו טריידר.