×


שרותי IoT הטמעת חומרה ופיתוח תוכנה


חברת טאגו טריידר מציע חיבור שבבים ופיתוח אפליקציות ל-אינטרנט של דברים.

אנו נחבר את המוצר שלך לאינטרנט - חברת טאגו מציע את החיבור של כל מוצר/דבר לאינטרנט, לאפליקצייה/תוכנת מחשב שולחני, חיישנים ועוד.

לקוחות מכל מין וסוג דורשים זאת מחברות ענק, ולדעת חברת טאגו טריידר, לקוחות יתחילו לדרוש זאת גם מחשבות קטנות יותר החל משנת 2020.

הלקוחות אוהבים שהדברים שלהם מתחברים, הם כבר גדלים לזה, זה ברור להם שעציץ יכל להתחבר לטלפון החכם, ולהודיע שהוא רוצה מים.

הדרך לתקשר עם הלקוח באמצעות מחשב נייד מכל סוג שהוא תהיה הדרך המובנת מאליה, זה יכול להיות באמצעות תצוגה, כפתורים פיזיים, חיישן מכל סוג, רמקול מצלמה ועוד.

בטאגו טריידר אנו יכולים לגרום למוצר שלך להיות מחובר לאינטרנט, לשרת שלך או למערכת GPS ולמערכות אחרות שמתקשרות עם כתובת IP או טכנולוגיית חיישנים מסוגים רבים.

אנו משלבים את זה יחד, מהאובייקט לתוכנה, אנו מייצרים אובייקטים שיהיה להם IP - משלב האבטיפוס לשלב הסופי, כולל ייצור כל המוצר, את החומרה/חיישנים נקנה, ואת התוכנה נייצר.

כיום יש לנו אפשרויות רבות לבחירה, דוגמא אחת בין השאר תהיה ה ESP8266.

ESP8266
מידע נוסף על ה ESP8266 בקישור לויקיפדיה - כאן

עם ההבנה העמוקה של טאגו טריידר בעבודה עם מיקרו-שבבים, חיישנים וטכנולוגיות תקשורת אלחוטית, יחד עם יכולות למידה של מכונות טאגו לבינה מלאכותית, אנו משתמשים בכך כדי לספק לך או לצוות שלך, שירות מלא מהרכבת אב-הטיפוס, לחיבורים של רכיבי אלקטרוניקה, מקור אנרגיה וככול צד תוכנה - בקדימה ובאחורה.

אנו מיומנים בטכנולוגיות המספקות את היכולת למקם מיקרו-שבב / מחשב בתוך דבר. כן, זה כך פשוט. כמו זה נשמע. אפשר לסבך כל מה שרוצים, הבחירה אצלינו.

לכן לקוח אשר בוחר את טאגו טריידר למוצר האינטרנט של הדברים שלו, לומד איך לעשות דברים פשוט ומדוייק למטרה.

אין גבול למה שניתן לייצור באמצעות שירות פיתוח ה IoT של טאגו טריידר - אנו מייצרים מכשירים / מוצרים - וגורמים להם לקבל ולהעביר מידע ללא אינטראקציה אנושית.

אנו אוספים את הנתונים באמצעות חיישן המותקן בחומרה, אנו מיישמים ועובדים עם לוחות וחיישנים שהורכבו מראש עד אשר אנו מראים את הנתונים שנאספו למשתמש.

בואו נחבר דבר לאינטרנט. זה לא רק זול יותר ואפשרי יותר מאי פעם, גם הלקוחות שלכם אוהבים את זה.

ונפתח תוכנה במטרה שהיא תתקשר עם הדבר הזה - חברת טאגו טריידר מספקת שירות IoT מלא, הכל כלול, צרו קשר כשאתם מוכנים.