×


שירות פיתוח תוכנה מותאמת אישית


Desktop, Mobile, Cross-Platform, Real-Time, Smart-Web, Big Data, Cloud / Server Computing, IoT, Narrow AI, Technologies


ההיבט הטכנולוגי של כל פרויקט מתחיל בייעוץ IT אשר יספק לך את הערכים החשובים ביותר בהיבטים הטכנולוגיים של המיזם שלך.

עם מומחיות נרחבת בטכנולוגיות החדשות והמתפתחות ביותר ויחד עם יכולות יוצאות דופן לשלבן יחד באופן אשר מתאים לכל פרויקט - אנו מספקים את הערכים החשובים ביותר בהיבטים האסטרטגיים והטכנולוגיים של כל פרויקט.

מדובר בהרבה יותר ממסמך אפיין התוכנה, הייעוץ כולל שימוש בטכנולוגיות (צד שרת \ צד לקוח), תאימות חומרה, תמיכה בפלטפורמות, רכישות, עמידה בתקציבים, תאימות עסקית פוטנציאלית, דרישות מוצר, תשתיות לפיתוח ושדרוג עתידיים, מיזוגים ואסטרטגיות התרחבות טכנולוגיות וגיאוגרפיות, כך שבסופו של דבר נייצר תכנית ברורה אשר תאפשר לבצע את המשימה בשלמותה, תוך השארת שורשים יציבים עבור גמישות בעתיד.

התמחור בטאגו טריידר בעבור שירות זה משתנה באופן משמעותי בין לקוחות הזקוקים רק לשירות זה לבין לקוחות אשר מנהלים את הפרויקט כולו באמצעותנו.

כמו בתחומים רבים אך במיוחד בתחום שלנו, אנו יכולים לבצע את המשימה במספר דרכים שונות, בכל בהתאם לדרישות, יכולות ומגבלות הפרויקט שלך, ועדיין להשיג את אותה המטרה, אותו מוצר, פתרון זהה, אותה תוכנה - רק בלוחות זמנים אחרים ובאמצעות טכנולוגיות שונות.

אנו מייצרים תוכנות משלב אפס ועד לשלב הסופי לכל אחת ממערכות ההפעלה הבאות:

UNIX, Linux, macOS, iOS, Windows, Windows Phone, Android כולל את כל גרסאות השנים האחרונות שלהן.

ההחלטה אם לתמוך במספר מערכות הפעלה או במערכת הפעלה אחת בלבד תלויה בהמון גורמים, למשל, אם התוכנה שלך נועדה לספק תשובות או תוצאות בזמן אמת, לא בעבור משתמשי קצה "פשוטים" (ידע טכני מוגבל), ייתכן שתמיכה במערכת הפעלה אחת תספיק לפרויקט שלך, הכל בהתאם למטרות ולדרישות של כל פרויקט.

ברוב המצבים האחרים ההמלצה היא לפתח תוכנה שתפעל על יותר ממערכת הפעלה אחת, למעשה, בכל מערכות ההפעלה הפופולרית, במכשירים ניידים ושולחניים.

בעבור פרויקטים מסוימים ליישומים ניידים, הגישה הטובה ביותר תהיה פיתוח היברידי / חוצה פלטפורמות (לעיתים קוד יחיד עבור מספר מערכות הפעלה), ובעבור פרויקטים אחרים, הגישה המתאימה עשויה להיות, למשל, PWA (יישום אינטרנט מתקדם) שהוא למעשה "רק" אתר אינטרנט, אבל אתר רספונסיבי מושלם, במראה מרשים ובתחושה של יישום ייעודי.

כל משימה שפרויקט התוכנה שלך דורש, מצד שרת ומצד לקוח, אפשרית איתנו, אנו מספקים פתרונות מלאים להתמודדות עם נתונים בנפחים גדולים, ממקורות רבים, בפורמטים שונים ואיכויות שונות.

בכל מצב, אנחנו כאן, משלב אידיאציה, ועד פיתוח ומסירת מוצר מוגמר, מושלם, ללא תקלות.

במקרים מסוימים בהם המשימה הינה לחשב בזמן-אמת פעולה אחת או מספר פעולות בודדות, במהירות האפשרית ביותר, ללא כל תלות במערכת הפעלה מצד שלישי, בד-בבד עם האבטחה הזמינה הגבוהה ביותר האפשרית, ייתכן כי הפתרון בעבור הפרויקט שלך יהיה פיתוח וחיבור תוכנה ישירות לחומרה (Bare Metal Programming).

נהיה ברורים לגבי כמה ביטויים חדשים כמו תכנות "ענן", שהוא למעשה תכנות שרת, אין באמת שום הבדל בין ענן לשרת ואחד לא עולה על השני בשום דרך.

אנו משתמשים בביטוי "ענן" בעיקר כדי ליידע את לקוחותינו שאנו מיומנים בשירותים ופתרונות של מוצרים כמו: Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform, IBM Bluemix וכן הלאה.

בימים אלה, ברוב מיזמי התוכנה שאנו נתקלים בהם, אנו ממליצים בחום שלא ללכת בדרך המסורתית של מכירת התוכנה, בוודאי לא בשיטה של מספר סידורי כרישיון למשתמשי הקצה, במקום זאת אנו ממליצים בביטחון מלא את הפיתוח של SaaS, (תוכנה כשירות).

אנו בטאגו אוהבים אתגרים, ולכן האתגר של פיתוח DBMS (מערכת ניהול בסיס נתונים) ייחודית כדי לארגן את הנתונים העצומים של פרויקט התוכנה שלך, הוא טבעי עבורנו, במיוחד לאחר פיתוח טכנולוגיית TagoDB®. אנו מספקים פתרונות ארגון, חיפוש ואנליזה בעבור הנתונים בפרויקט התוכנה שלך, תוך התמודדות עם כמויות קבצים בנפחים גדולים, ממקורות רבים, הכל כפי שפרויקט התוכנה שלך דורש, מה שהופך אותו אינטליגנטי במונחים של אחסון, אחזור והתמודדות עם פורמטים של קבצים שונים באיכויות שונות.

במילים פשוטות, פתרונות ה- Big Data שלנו עוסקים במתן יכולות יוצאות דופן לתוכנה שלך, כולל אחסן בקלות, אחזר, ארגן, חיפש וניתוח קבוצות נתונים מאסיביות מכל המקורות אשר ידרשו, עם דגש בלתי פוסק על שמירת ביצועי המערכת כולה ותוך שאנו לוקחים בחשבון את העלות האפקטיבית בסידור הנתונים העצומים שלך.

במקרים מסוימים, ייתכן ונציע לך לאפשר למשתמשים שלך להגיע לפוטנציאל המלא של התוכנה או השירות שלך (או שניהם) על ידי פיתוח ממשק API חזק (ממשק תכנות יישומים), למטרות הרחבה, התאמה אישית מלאה ואפילו עבור האפשרות שהלקוחות שלך ימכרו מוצרים המבוססים על המוצר שלך.

אפשרות זו מעודדת שיתופי פעולה מכל סוג, על ידי מתן של "אפשרויות אינסופיות" למשתמשים שלך.

לחבר את המוצר שלך לאינטרנט (האינטרנט של הדברים) זאת לא בעיה - אנו מציעים את החיבור של כל מוצר לאינטרנט, למחשבים ניידים (טלפונים חכמים), מחשבים שולחניים ולחיישנים מכל סוג.

היום, גם אם המוצר שלך הוא אופניים, מקרר, שעון, ולמעשה כל דבר - לחבר אותו למכשיר שרוב האנשים צמודים אליו בכל שעות היום, זו הדרך הברורה להתחבר ללקוחות, להשפיע עליהם ולתקשר איתם - והם אוהבים את זה.

נחבר את המוצר שלך לאינטרנט, לשרת שלך או למערכת GPS ומערכות אחרות אשר מסוגלות לתקשר עם כתובת IP או עם טכנולוגיות חיישן מסוגים רבים ומגוונים.

אנו גורמים לדברים להיות עם כתובת IP ולהתחבר לאינטרנט - משלב אב טיפוס לשלב הסופי כולל את כל ייצור החומרה והתוכנה של המוצר.

בנוסף, עד כה, פיתחנו מערכות בינה מלאכותית שאינן "רגישות" או "מודעת", בגישה אשר בדרך כלל נקראת בינה מלאכותית "צרה", כאשר ישנן גישות בפיתוח בינה מלאכותית אשר מנסות להשיג התנהגות אינטלקטואלית או קוגניטיבית "טובה יותר" מזו של האדם בהיבטים מסוימים רבים, אנו מעדיפים ומציעים גישה שונה לחלוטין בכל תחום הבינה המלאכותית.

אנו יודעים כיצד לפעול ברוב גישות פיתוח הבינה המלאכותית אך יש לנו ניסיון רב והעדפה ברורה לפיתוח מערכות בינה מלאכותית אשר נבנו כדי לפתור שאלה ספציפית בזמן-אמת, או פתרונות מבוססי משימה, באמצעות מסד נתונים מסוים או מקורות מידע אחרים עם טווחים מוגדרים מראש עם כללים ורעיונות, תוך מתן היכולת לזהות דפוסים למגוון מטרות, על ידי למידה עצמית עמוקה (Deep Learning).

עכשיו זה כבר ברור שאנו נמצאים בעידן הבינה המלאכותית כאשר מחשבים שומעים, רואים, מדברים וכביכל "מרגישים".