×


הטכנולוגיות הקנייניות של טאגו טריידרTagoDB®


TagoDB הינה ספינת הדגל שלנו בכל הקשור לטכנולוגיות מסדי נתונים, הטכנולוגיה מיועדת להתמודד עם כמויות גדולות של נתונים העולים על טרה-בתים עם שיעורי גישה מהירים מאוד, תמיכה בנתונים ממקורות היברידיים מרובים, כדי לספק זמינות גבוהה, מבלי להתפשר על ביצועי המערכת, תוכנה וחומרה כאחד.

TagoDB מבטיחה מסד נתונים אשר ניתן לסמוך עליו בעבור כמויות אדירות של נתונים בפורמטים שונים, כלומר, מתן יכולות ניהול בנפחים גבוהים של נתונים קריטים בזמן אמת.

TagoDB משתמשת בטכנולוגיית Tago Real-Time Archive.

Tago Random®


Tago Random היא טכנולוגיה מבוססת אלגוריתם אשר מספקת פתרון לחישובי תרחישים הדורשים נתונים אקראיים.

הטכנולוגיה מספקת פתרון יעיל יותר לביצוע חישובים אקראיים כתחלופה לנתונים האקראיים שמחשבים בדרך כלל מייצרים.

אף על פי שהשאלה אם משהו יכול להיות אקראי, היא במידה רבה פילוסופית, השקענו זמן רב ותשומת לב לתהליכים אקראיים ומצאנו שקשה לחזות אותם מפרספקטיבה אחת, אך מפרספקטיבות אחרות יש להם סיבות ברורות.

האלגוריתם בטכנולוגיית Tago Random יוצר תנאים ראשונים לנתונים רגישים, מציג הטיות מסוימות, מגלה סיבות אפשריות ומסדר הכל במסד הנתונים כדי לספק תשובות ותוצאות טובות יותר עבור משימות ומטרות ספציפיות.

Tago Position Matrix®


טכנולוגיית Tago Position Matrix מחשבת ומציגה את העניין העיקרי בין ספקי נזילות פוטנציאלים, ביחס לפוזיציה פתוחה, בזמן-אמת.

הטכנולוגיה כוללת תצוגה ויזואלית ייחודית ומבצעת חישובים מורכבים ויעילים לגבי פוזיציה פתוחה ספציפית, על פי דרישות והגדרות אשר הוכנסו מראש, תוך שימוש בתחביר הקוד TagoRT אשר זמין באמצעות סביבת העבודה Tago Framework.

Tago Virtual Exchange Simulator & Analyzer®


טכנולוגיית Tago Virtual Exchange Simulator & Analyzer הינה טכנולוגיה אשר מדמה התנהגות שוק בורסאית בהתייחסות ישירה למצב שוק בזמן-אמת ומספקת הנחיות לגבי כיוון השוק בכל רגע נתון.

הטכנולוגיה מכילה תהליכי בינה מלאכותית (צרה) אשר פותחו במטרה לפתור שאלות אשר מתקבלות בזמן אמת - דבר המאפשר יכולות למידה עצמית עמוקה למטרות ניבוי, בעבור מגוון רחב של מערכות ניהול הון וסיכונים, בתדירות גבוה או נמוכה.

Tago Encrypt®


Tago Encrypt הינה טכנולוגיית הצפנה אשר נועדה להגן על רכיבי תוכנה בזמן אמת.

טכנולוגיה זו מאפשרת להגן על נתונים הזורמים בתוכנה או בין כל החלקים של תוכנה חוצה פלטפורמות, הן בצד השרת והן בצד הלקוח.

אמנם, יתכן שהצפנה של 14 סיבובים / 256 ביט נחשבת לחזקה יותר, אך האלגוריתמים של ההצפנה בטכנולוגיית Tago Encrypt הינם ייחודיים ואינם ידועים לאף האקר, מה שהופך את המערכת לחזקה ובטוחה יותר במקרים רבים.

Tago Framework®


Tago Framework היא סביבת עבודה מתוחכמת אשר פותחה במטרה לספק סביבה מקצועית למספר רב של מערכות ניהול הון וסיכונים או בעבור תוכנה פיננסית עצמאית אחת.

Tago Framework מנוהלת על ידי תחביר הקוד הקנייני של טאגו טריידר, הנקרא TagoRT אשר פועל בסביבת העבודה של טאגו טריידר בלבד, ומאפשר לתת הוראות הניתנות לביצוע בכל המחשבים ברשת פנימית עליה סביבת העבודה פועלת, כולל בעבור מגוון תוכנות היברידיות, גם אם הן פועלות במערכות הפעלה שונות - הכל בהתאם להוראות והגדרות אשר הוכנסו מראש למערכת באמצעות פקודות הקוד של TagoRT.

באמצעות הפקודות בתחביר TagoRT, המערכת מקבלת ומיישמת שינויי נתונים בנפחים גדולים, תוך שימוש בטכניקות קומפילציה בזמן אמת.

המערכת בעיקרה נועדה לתמוך ולעבוד עם מערכות מחקר מבוססות בינה מלאכותית צרה.

Tago Real-Time Archive®


טכנולוגיית Tago Real-Time Archive מספקת ניהול ודחיסה של נתונים, תוך שיפור משמעותי ביעילות ובמשאבים בתוכנה או במערכות מסד נתונים בזמן-אמת.

הטכנולוגיה מכילה מערכת הגנת קבצים אוטומטית אשר פועלת בשני כיוונים - דחיסה ואז יצירת ארכיון או יצירת ארכיון ואז דחיסה - מערכת אשר מצילה קבצים או קבצים ברצף המתקבל - מלהיות פגומים, בזמן-אמת.